Kurumsal

HAKKIMIZDA

ALE Teknoloji, LED bazlı aydınlatma sistemleri üretmek, dağıtmak ve bu sistemlerin uygulamasını yapmak amacı ile elektrik ve elektronik sektöründe on yılların tecrübesine sahip uzmanlar tarafından kuruldu.
Detay

Misyonumuz

Amacımız; Dünya’daki enerji kaynaklarının daha verimli kullanılması, daha yeşil bir çevrede yaşamak, kişi ve kurumların aydınlatma giderlerini minimum seviyelere indirmek için; tüm geleneksel ışık kaynaklarını, maksimum verimlilik ve enerji tasarrufu sağlayan yüksek verimli aydınlatma sistemleri ile değiştirmektir.

Vizyonumuz

Türkiye ve Dünya’daki kişi ve kurumların daha az enerji tüketmesi için en verimli, en estetik ve doğaya en duyarlı yüksek verimli aydınlatma sistemleri üretim, dağıtım ve uygulamasında pazar lideri olmaktır.
Yönetim Kurulu Mesajı
Aydınlatma sektörü, son yıllarda tarihinde yaşamadığı kadar büyük bir değişim yaşıyor. LED ve dijital teknolojilerin aydınlatma sektöründe kullanılması ile geçtiğimiz yıllardaki teknolojik birikim, hazır ve standart aydınlatma kaynakları için kasa üretimi ile sınırlı olan aydınlatma sektörü, doğru ve verimli ürünleri tasarlamak için optik, soğutma ve elektronik disiplinlerinde ciddi Ar-Ge yatırımlarının zorunlu olduğu bir sektör haline gelmiştir.
Detay

Kalite ve Çevre Prensiplerimiz

Müşterilerimiz, Dünya’nın her yerinde mümkün olan en iyi hizmet ile kendini kanıtlamış, yenilikçi, yüksek kaliteli ve çevre dostu ürünlerimizi alabilmelidir. Bunun için şirketimizin öncelikli görevi, bugün ve gelecekte, müşterilerimizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını tam olarak belirlemek ve gözlemlemek, bunları ekonomiye ve yasalara uygun olarak karşılamaktır.
Detay

AR-GE Politikamız

ALE Teknoloji Ar-Ge Bölümü’nün misyonu, alanında en yenilikçi Ar-Ge organizasyonu olmanın yanı sıra akademi ve iş ortaklarının da dahil olduğu güçlü bir Ar-Ge ekosistemi oluşturarak; yenilikçi ürünleri geliştirmek, şirketin patent portföyünü genişletmek, şirketin faaliyetlerini etkileyebilecek ileri teknolojileri öngörmek, değerlendirmek ve bu teknolojilerin benimsenmesine katkıda bulunmaktır.
Detay

Değerlerimiz

•  Her yeni güne aynı heyecan ve başarı arzusuyla başlarız.
•  Şirketimizin başarısında rol oynayan iş ortaklarımız, bizim iş ortaklarımızdır.
•  Güvenirliliğimizi ve ticari ahlakımızı kaybetmemeliyiz.
•  İş ortaklarımıza verilen söz zamanında yerine getirilmediğinde değerini kaybeder.
•  Kendimize, çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve tüm çevremize saygılı olmalıyız.
Detay