Ray Spot Aydınlatma Armatürleri (Özel Uygulama)

Lightmaster®, mağaza ve vitrin aydınlatmasının vazgeçilmezi olan ray spotlar, downlightlar ve spotlar ile mağazalarda hem zarif hem de verimli aydınlatma seçenekleri sunuyor. Renksel geri verimin yüksek olduğu LED’ler kullanılarak uygulanan dekoratif ray spotlar; farklı optik seçenekleri ve yüksek renksel geri verim ile ürünleri ortaya çıkartıp daha fark edilebilir olmalarını sağlamaktadır.

Single LED, multichip (COB) ve ihtiyaca yönelik kelvin ve yüksek CRI seçenekleri ile mağazalarınızdaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirisiniz. Pastane, balık, sebze, kozmetik ve et reyonlarına özel çözümler için aydınlatma danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Hareketli gövdeleri sayesinde istenilen yön ve objeyi ön plana çıkaran ray spotlar hem mağazalarda hem de müze, AVM, restoran, otel, tarihi yapılar gibi birçok yaşam alanında kullanılabiliyor. CDM çözümleriyle karşılaştırıldığında düşük bakım giderleri, halojen çözümleriyle karşılaştırıldığında yüksek verimlilik sunar.
Kullanım Alanları

 • Ofis ve Çalışma Alanları  • Eğitim, Sağlık ve Spor Merkezleri  • Avm ve Showroom  • Zincir Mağaza ve Marketler  • Otel, Restoran ve Eğlence Yerleriı

Detaylı Uygulama Alanları

Ray Spot Aydınlatma Armatürleri (Özel Uygulama)