Yüksek Tavan Aydınlatma Armatürleri

Endüstrinin aydınlatma ihtiyaçları finansal ve teknik kriterler altında toplanabilir. İhtiyaçlar, finansal açıdan ele alındığında; düşük enerji tüketimi, ürün yaşam dönemi maliyeti ve kısa yatırım geri süresi olarak özetlenir. İhtiyaçlar teknik açıdan ele alındığında ise; uygulamada homojenlik, armatür verimliliği, ürün ömrü, arıza oranları, uluslararası standartlara uygunluk ve kamaşma gibi parametreler bazında incelenir.

Lightmaster yüksek tavan aydınlatma ürünlerinin ön plana çıkan özellikleri; 550C ortam sıcaklığına kadar çalışabilmeleri, 170lm/w üzeri verimlilik değerleri, voltaj dalgalanmalarına karşı geniş giriş voltaj aralık değerleri, sülfür koruma özelliği olan LED’ler ve 10KV gerilim dayanımı ile zor şartlarda çok düşük arıza düzeyini garanti ederken, yüksek kalite standartlarından taviz vermemektedir.
 
Lightmaster aydınlatma tasarım mühendisleri, hedeflenen finansal geri dönüş sürelerini elde etmek amacıyla proje özelinde çözümler sunmaktadır. Talep ve gereklilik durumunda  mevcut veya yeni otomasyon sistemlerine uygunluğu, güncel trend ve yeni teknolojilere ürünlerimizin entegrasyonunu kolaylaştırmaktadır.

Yüksek tavan uygulamalarında farklı ışık dağılım seçenekleri ve düşük kamaşma değerlerine sahip olan Lightmaster aydınlatma armatürleri yüksek aydınlatma konforu sağlamaktadır.

Kullanım Alanları

• Üretim Alanı Aydınlatması • Depo Aydınlatması • Alan Aydınlatması • Spor Merkezi Aydınlatması


Yüksek Tavan


Yüksek Tavan Aydınlatma Armatürleri