Destek

Satış Sonrası Hizmetler

"Müşteri memnuniyeti ve bağlılığını yaratmak kolay değildir. Ancak, bu memnuniyeti ve bağlılığı kaybetmek çok kolaydır. Bizim için mevcut müşterilerimizin memnuniyeti yeni müşteri bulmaktan daha öncelikli bir konudur. "

Lightmaster® Satış Sonrası Hizmetler departmanı olarak bunun bilincinde olup bu sorumluğunun yükünü omuzlarımızda hissetmekteyiz.

Amacımız sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti vermektir.

Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda satış mühendisinizi bilgilendirdikten sonra SSH departmanımız ile kontağa geçerek süreci takip edebilirsiniz.

ssh@lightmaster.com.tr
Bize Ulaşın

Nasıl Projelendiriyoruz?

Fizibilite Çalışması
» Mevcut lokasyonlardaki ışık şiddeti ölçümü ve standartlara uygunluk analizinin yapılması.
» Mevcut armatür dağılımı verimliliğine bakılarak toplam sistem yük analizinin hesaplanması.
» Müşteri ihtiyacının, beklentiler ve standartlar ışığında netleştirilmesi.

Uygun Çözümün Seçilmesi ve Demo
» Konusunda uzman proje ekibimiz ve ürün mühendislerimiz ile ihtiyaca göre portföyümüzden en uygun ürünü ya da ürünleri seçer ya da uzmanlarınız ile beraber çalışıp size özel çözüm ya da ürün tasarlarız.
» İhtiyacınıza uygun birden fazla çözüm, uluslararası geçerliliği olan ve tutarlılığı yüzlerce projede ispatlanmış uluslararası aydınlatma simülasyon programlarında hesaplanarak size sunulur.
» Daha sonra Kazanç Tablosu*, Aydınlatma Simulasyonu, Data Sheet’ler, Belgeler, Ölçüm Sonuçları, Referanslar ve Garanti Şartlarını içine alan kapsamlı bir rapor halinde gerek duyulduğunda sizlerle paylaşılır.
» Bunun akabinde proje teklifini sizinle paylaşırız. Taahhüt ettiğimiz enerji tasarrufunu demo uygulaması yaparak ispat ederiz. Üretici olarak, size özel en doğru seçimi garantimiz altında sunarız.

*Kazanç Tablosu : LED bazlı Aydınlatma teknolojisinin faturanızı ne şekilde düşürebileceği ve yapacağınız yatırımın size geri dönüşünün ne sürede gerçekleşeceğini gösteren, 10 yıl projeksiyonunda karşılaştırmalı enerji tüketimi, değişen operasyonel maliyetler, çevresel etkiler ve düşen karbon salınım miktarını içeren bir tablo.

Sevkiyat, Sipariş ve Montaj
Ürün seçimi ve sipariş onaylandıktan sonra, en kısa zamanda ürünün tercihe göre sevkiyatı ya da montajı yapılır.