Destek

Garanti Politikamız

Biz ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz ve ürünlerimizde hata çıkması halinde yasal garanti yanında ilgili ürünlere göre değişen ek Lightmaster® garantisi hizmeti sunuyoruz. Garanti, Lightmaster® ‘dan almış olduğunuz üründe, garanti süresi kapsamında ve garanti şartlarına uygun davranmak şartıyla, malzeme veya işçilik hataları belirlendiği taktirde devreye girer. Bu durumda herhangi bir ek ödeme yapmanıza gerek kalmadan ürününüz tamir edilir, yenisi ile değiştirilir.

Genel Koşullar

» Lightmaster®, ürünlerin normal kullanım şartlarında, zaman içerisinde doğal olarak yıpranacağını dikkate alarak bu garantiyi verir. Garantinin geçerli olması için ürünün montaj kılavuzuna uygun şekilde monte edilmesi gerekmektedir.

» Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan aykırı ve olağan dışı kullanılmasından ve kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

» Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan aykırı ve olağan dışı kullanılmasından ve kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

» Garanti koşulları kapsamında değişim yapılacak ürünün halen Lightmaster® ürün gamında yer almaması durumunda, Lightmaster® ’ın tespit edeceği muadil bir ürün ile değiştirme yapılır.

» Lightmaster® ’da satılan ürünlerin tamamını veya bir bölümünü piyasadan kaldırma ve/veya tekrar piyasaya sürme hakkını saklı tutar. Örneğin: 5 yıl garantisi olan bir ürünü satın aldığınızda bu, 5 yıl sonra aynı ürünü mutlaka bulabileceğiniz anlamına gelmez. Böyle bir durumda 4. maddede yazan koşullar geçerlidir.

» Fırsat Köşesi Bölümü’nden satın alınan ürünlerin garanti şartları için firmamızdan bilgi alınız.

Lightmaster® Garantisi
LÜTFEN DİKKAT! Yasal garanti süresine ek olarak verilen Lightmaster garantisi hiçbir surette bedel iadesini içermemektedir. Müşteri'nin Lightmaster® garantisi kapsamında bedel iadesini talep etmek hak ve yetkisi bulunmamaktadır.

Özel bilgilendirme:
Lightmaster® , katalogda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir. Ancak ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. Lightmaster® gerekli gördüğü zamanlarda kataloglarda yer alan ürünlerin, kalite ve görünümlerini değiştirmemesi kaydıyla özelliklerinde ve malzemelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Katalog içinde Lightmaster® ’ın kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı Lightmaster® ’a hiçbir sorumluluk atfedilemez. Lightmaster® söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar. Montaj hataları sonucu meydana gelecek hasar ve zarardan Lightmaster® sorumlu değildir.

Detaylı garanti kitapçığı için lütfen tıklayınız.

Satış Sonrası Hizmetler

"Müşteri memnuniyeti ve bağlılığını yaratmak kolay değildir. Ancak, bu memnuniyeti ve bağlılığı kaybetmek çok kolaydır. Bizim için mevcut müşterilerimizin memnuniyeti yeni müşteri bulmaktan daha öncelikli bir konudur. "

Lightmaster® Satış Sonrası Hizmetler departmanı olarak bunun bilincinde olup bu sorumluğunun yükünü omuzlarımızda hissetmekteyiz.

Amacımız sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti vermektir.

Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda satış mühendisinizi bilgilendirdikten sonra SSH departmanımız ile kontağa geçerek süreci takip edebilirsiniz.

ssh@lightmaster.com.tr

Bize Ulaşın

Lightmaster Çözümleri %100 Müşteri Odaklıdır.

Lightmaster®’ın nihai amacı, en verimli, uzun ömürlü ve estetik çözümü sunarken, yatırım geri dönüş süresini 2 yıldan daha kısa bir sürede gerçekleştirip, müşterilerine başarı, para ve prestij kazandırmaktır.


Hızlı Teklif İçin

Bize Ulaşın


Hızlı Proje İçin

Bize Ulaşın