Hizmetler

Projelendirme

1. Adım: Fizibilite Çalışması
» Mevcut lokasyonlardaki ışık şiddeti ölçümü ve standartlara uygunluk analizinin yapılması.
» Mevcut armatür dağılımı verimliliğine bakılarak toplam sistem yük analizinin hesaplanması.
» Müşteri ihtiyacının, beklentiler ve standartlar ışığında netleştirilmesi.
2. Adım: Uygun Çözümün Seçilmesi ve Demo
» Konusunda uzman proje ekibimiz ve ürün mühendislerimiz ile ihtiyaca göre portföyümüzden en uygun ürünü ya da ürünleri seçer ya da uzmanlarınız ile beraber çalışıp size özel çözüm ya da ürün tasarlarız. 
» İhtiyacınıza uygun birden fazla çözüm, uluslararası geçerliliği olan ve tutarlılığı yüzlerce projede ispatlanmış uluslararası aydınlatma simülasyon programlarında hesaplanarak size sunulur.
» Daha sonra Kazanç Tablosu*, Aydınlatma Simulasyonu, Data Sheet’ler, Belgeler, Ölçüm Sonuçları, Referanslar ve Garanti Şartlarını içine alan kapsamlı bir rapor halinde gerek duyulduğunda sizlerle paylaşılır.
» Bunun akabinde proje teklifini sizinle paylaşırız. Taahhüt ettiğimiz enerji tasarrufunu demo uygulaması yaparak ispat ederiz. Üretici olarak, size özel en doğru seçimi garantimiz altında sunarız. 

*Kazanç Tablosu : LED bazlı Aydınlatma teknolojisinin faturanızı ne şekilde düşürebileceği ve yapacağınız yatırımın size geri dönüşünün ne sürede gerçekleşeceğini gösteren, 10 yıl projeksiyonunda karşılaştırmalı enerji tüketimi, değişen operasyonel maliyetler, çevresel etkiler ve düşen karbon salınım miktarını içeren bir tablo. 
3. Adım: Sevkiyat, Sipariş ve Montaj
 Ürün seçimi ve sipariş onaylandıktan sonra, en kısa zamanda ürünün tercihe göre sevkiyatı ya da montajı yapılır. 

Projeye Özel Ürün Tasarımı


Lightmaster® aydınlatma çözümlerinin sunduğu geniş ürün gamı ile hem iç hem de dış mekân aydınlatmasında size en doğru ürünleri sunma, Ar-Ge & İnovasyon Merkezlerimizde kendi tasarım ekiplerimizce ihtiyacınıza yönelik projenize özel ürün tasarlama bilgi, beceri ve kapasitesine sahibiz.

Süpervisorluk


Montaj hizmeti veren bağımsız bir şirketin, işletmenizde bizden aldığınız aydınlatma ürünlerini sizin için montaj etmesi konusunda uzman mühendislerimiz vasıtasıyla destek sağlayabiliriz. Ayrıntılar için satış mühendislerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Ödeme Seçenekleri


Lightmaster ® tasarımlı ürünlerimizi tercih ettiğinizde size en uygun şekilde ödeme yapabilirsiniz. Size en uygun finansal modellerimiz için satış mühendislerimiz aracılığı ile finans departmanımız sizlere yardımcı olacaktır.

Satış Sonrası Hizmetler

Müşteri memnuniyeti ve bağlılığını yaratmak kolay değildir. Ancak, bu memnuniyeti ve bağlılığı kaybetmek çok kolaydır. Bizim için mevcut müşterilerimizin memnuniyeti yeni müşteri bulmaktan daha öncelikli bir konudur.

Lightmaster® Satış Sonrası Hizmetler departmanı olarak bunun bilincinde olup bu sorumluğunun yükünü omuzlarımızda hissetmekteyiz. Amacımız sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti vermektir.

Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda satış mühendisinizi bilgilendirdikten sonra SSH departmanımız ile kontağa geçerek süreci takip edebilirsiniz.

ssh@lightmaster.com.tr

Montaj Hizmeti
Düşük bir ücret karşılığı, montaj hizmeti veren bağımsız bir şirketin, işletmenizde aldıklarınızı sizin için montaj etmesini sağlayabiliriz. Ayrıntılar için satış mühendislerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Nakliye Hizmeti
İstanbul sınırları içindeki nakliye hizmeti bedelsiz olarak tarafımızdan yapılmaktadır. Şehirlerarası nakliye hizmeti anlaşmalı olduğumuz kargo ya da nakliye firmaları tarafından yapılmaktadır. Eğer sizlerin anlaşmalı olduğunuz bir nakliye ya da kargo firmanız yoksa kargo firmamızın ya da düşük fiyatlı bir nakliye şirketinin size yardımcı olmasını sağlayabiliriz.

Ayrıntılar için satış mühendisleriniz sizlere yardımcı olacaktır.
Bize Ulaşın

Lightmaster Çözümleri

%100 Müşteri Odaklıdır

Lightmaster®’ın nihai amacı, en verimli, uzun ömürlü ve estetik çözümü sunarken, yatırım geri dönüş süresini 2 yıldan daha kısa bir sürede gerçekleştirip, müşterilerine başarı, para ve prestij kazandırmaktır.

Size özel çözümlerimiz için bize ulaşın.
Servis Talep Formu