Top Navigation

İnsan Kaynakları

Biz enerji tasarrufu sağlayan yüksek verimli, çevreye dost aydınlatma sistemleri tasarlayıp, gelecek nesillere daha yaşanır bir çevre bırakabilmek için çalışıyoruz. Bir dünya markası olma hayali ile yola çıktık, hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek içinse bizlerle aynı vizyona sahip aynı değerlere saygı duyan takım arkadaşlarına ihtiyacımız var.

Kat edilen yolda kritik başarı faktörü, hiç şüphesiz ALE vizyonunu paylaşan ve bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için gönül veren çalışanlarımız olmuştur.

Türkiye’de de günden güne büyüyen organizasyonumuza katılarak, vizyonumuza gönül verecek çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var.

Bu hayalimizi gerçekleştirirken farklı deneyimler yaşamaya, hayalimize ortak olurken her gün kendinizi geliştirip ilerlemeye ve sonsuz heyecanımızı paylaşmaya hazır mısınız?

Ekibimize katılacak bir adayda ne arıyoruz?

İşletmeleri birbirinden farklı kılan, rekabette bir adım öne çıkaran en temel unsur günümüzde insan kaynaklarıdır. ALE Teknoloji olarak en büyük sermayemizin insan kaynağımız olduğunun bilincindeyiz.

Adayın iş için gerekli becerilere sahip olması en temel noktadır. Ancak bunun ötesinde mütevazılık, sorumluluk alma ve harekete geçme arzusu, güler yüzlü ve müşteri odaklı olmak, açık ve dürüst iletişim kurabilmek gibi kişisel özellikler bizim için önemlidir. Bizim amacımız boş pozisyonları doldurmak değil kurumsal değerlerimizi ve vizyonumuzu paylaşacak takım arkadaşlarını aramıza katmaktır.

ALE Teknoloji ‘de kilit kelime “Nasıl” dır. Çünkü “ nasıl ” sorusu sürekli geliştirip iyileştirmek için bizi farklı yollar düşünmeye ve daha verimli çalışmaya yönlendirir. Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza en iyi deneyimi yaşatmak için kendimizi devamlı geliştiririz. Sadece eskiyi ve oturmuş yöntemleri sorgulamayız, ALE Teknoloji’nin gerek müşteriler gerekse de çalışanlar gözünde nasıl daha iyi bir şirket olabileceğini de sorgularız.

Şirketimizde ortak değerler, karşılıklı saygı ve güven çerçevesinde her çalışanın söz hakkı, gelişme ve ilerleme fırsatı vardır. Çalışanlarımızın inisiyatif alıp yönettikleri süreçlerin patronları olmalarına izin veririz.

Kurumsal değerlerimizle kendinizi özdeşleştirebiliyorsanız iş başvurusu yapmak için doğru adrestesiniz! Aradığınız iş tam zamanlı, kısmi zamanlı, gündüz, gece veya hafta sonları çalışmak için olabilir, kendinize uygun çalışma alanı hakkında bilgi edinin ve açık pozisyonlarımızı kontrol edin!