Kurumsal

HAKKIMIZDA

Lightmaster ve Limas markaları ile LED bazlı aydınlatma kaynaklarının tasarımını, üretimini, projelendirmesini ve satışını yapan ALE Teknoloji firması, 45 yılın tecrübesi ile en verimli, kaliteli, estetik ve akıllı aydınlatma armatürlerini müşterilerine sunmaktadır. Profesyonel iç ve dış mekana uygun geniş ürün portföyü ile Dünya'nın önce gelen markalarından olan firmanın ürünleri 50'yi aşkın ülkede kullanılmaktadır.
Detay

Misyonumuz

Amacımız; Dünya’daki enerji kaynaklarının daha verimli kullanılması, daha yeşil bir çevrede yaşamak, kişi ve kurumların aydınlatma giderlerini minimum seviyelere indirmek için; tüm geleneksel ışık kaynaklarını, maksimum verimlilik ve enerji tasarrufu sağlayan yüksek verimli aydınlatma sistemleri ile değiştirmektir.

Vizyonumuz

Türkiye ve Dünya’daki kişi ve kurumların daha az enerji tüketmesi için en verimli, en estetik ve doğaya en duyarlı yüksek verimli aydınlatma sistemleri üretim, dağıtım ve uygulamasında pazar lideri olmaktır.
Yönetim Kurulu Mesajı
Aydınlatma sektörü, son yıllarda tarihinde yaşamadığı kadar büyük bir değişim yaşıyor. LED ve dijital teknolojilerin aydınlatma sektöründe kullanılması ile geçtiğimiz yıllardaki teknolojik birikim, hazır ve standart aydınlatma kaynakları için kasa üretimi ile sınırlı olan aydınlatma sektörü, doğru ve verimli ürünleri tasarlamak için optik, soğutma ve elektronik disiplinlerinde ciddi Ar-Ge yatırımlarının zorunlu olduğu bir sektör haline gelmiştir.
Detay

Kalite ve Çevre Prensiplerimiz

Çevre Politikamız

İlgili taraf (İç/Dış Bağlam) ihtiyaç ve beklentilerini ve Müşteri memnuniyetini esas alarak, sürdürdüğü hizmet faaliyetlerinde, çevreye verebileceği olumsuz etkileri en aza indirmek,
Faaliyetlerinde çevre ile ilgili hususlarda Ulusal ve uluslararası standartlara, yasal zorunluluklara uymak,

Yürüttüğü tüm faaliyetlerinde, geri dönüştürülebilir atıklarını değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, doğal varlıkları korumak, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek ve olumlu yönde geliştirmek için gerekli tedbirleri almak ve aldırmak,

Çevre yönetim çalışmalarını ve çevresel etkilerin azaltılması yönünde yaptığı çalışmaları tüm süreçlerde geliştirmek ve sürekli iyileştirmek, çevre politikamızdır.

Bu doğrultuda ALE TECHNOLOGY olarak Çevre Hedeflerimizi belirleyeceğimizi, hedeflerimizi sürekli gözden geçireceğimizi ve bu politikamızı tüm çalışanlarımız arasında yaygınlaştıracağımızı taahhüt ederiz.

Detay

AR-GE Politikamız

ALE Teknoloji Ar-Ge Bölümü’nün misyonu, alanında en yenilikçi Ar-Ge organizasyonu olmanın yanı sıra akademi ve iş ortaklarının da dahil olduğu güçlü bir Ar-Ge ekosistemi oluşturarak; yenilikçi ürünleri geliştirmek, şirketin patent portföyünü genişletmek, şirketin faaliyetlerini etkileyebilecek ileri teknolojileri öngörmek, değerlendirmek ve bu teknolojilerin benimsenmesine katkıda bulunmaktır.
Detay

Değerlerimiz

•  Her yeni güne aynı heyecan ve başarı arzusuyla başlarız.
•  Şirketimizin başarısında rol oynayan iş ortaklarımız, bizim iş ortaklarımızdır.
•  Güvenirliliğimizi ve ticari ahlakımızı kaybetmemeliyiz.
•  İş ortaklarımıza verilen söz zamanında yerine getirilmediğinde değerini kaybeder.
•  Kendimize, çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve tüm çevremize saygılı olmalıyız.
Detay