Top Navigation

Neden Lightmaster?

Yatırım Geri Dönüş Süresi
Lightmaster® verimli aydınlatma armatürleri 6 ay ila 2 yıl arasında yatırım geri dönüşü sağlamaktadır.

Kalite ve Test
Bünyemizde bulunan test ve kalite laboratuarında ürünlerimiz Ar-Ge sürecinde ve üretim sonrasında aydınlatma standartlarına uygun olarak mekanik, fotometrik, elektriksel ve termal testlerden geçmektedir.

Uyguladığımız testler:

• LM-79 standartlarına göre fotometrik testler

• EN 60598-1, EN 60598-2, EN 60529, EN 60695 standartlarına göre elektriksel güvenlik, mekanik ve sızdırmazlık testleri

• Ürün yaşlandırma testleri

• Sürücü verimlilik, güç analizi ve geçici dalga testleri

• Termal testler

Ürün Garanti ve Sigortası
Lightmaster® aydınlatma çözümleri standart olarak 2 ya da 3 yıl garanti ile satışa sunulmaktadır. Daha uzun süre garanti talep edildiği durumlarda 5 yıla varan garanti sunulabilmektedir.

Nasıl Projelendiriyoruz?

Fizibilite Çalışması
» Mevcut lokasyonlardaki ışık şiddeti ölçümü ve standartlara uygunluk analizinin yapılması.
» Mevcut armatür dağılımı verimliliğine bakılarak toplam sistem yük analizinin hesaplanması.
» Müşteri ihtiyacının, beklentiler ve standartlar ışığında netleştirilmesi.

Uygun Çözümün Seçilmesi ve Demo
» Konusunda uzman proje ekibimiz ve ürün mühendislerimiz ile ihtiyaca göre portföyümüzden en uygun ürünü ya da ürünleri seçer ya da uzmanlarınız ile beraber çalışıp size özel çözüm ya da ürün tasarlarız.
» İhtiyacınıza uygun birden fazla çözüm, uluslararası geçerliliği olan ve tutarlılığı yüzlerce projede ispatlanmış uluslararası aydınlatma simülasyon programlarında hesaplanarak size sunulur.
» Daha sonra Kazanç Tablosu*, Aydınlatma Simulasyonu, Data Sheet’ler, Belgeler, Ölçüm Sonuçları, Referanslar ve Garanti Şartlarını içine alan kapsamlı bir rapor halinde gerek duyulduğunda sizlerle paylaşılır.
» Bunun akabinde proje teklifini sizinle paylaşırız. Taahhüt ettiğimiz enerji tasarrufunu demo uygulaması yaparak ispat ederiz. Üretici olarak, size özel en doğru seçimi garantimiz altında sunarız.

*Kazanç Tablosu : LED bazlı Aydınlatma teknolojisinin faturanızı ne şekilde düşürebileceği ve yapacağınız yatırımın size geri dönüşünün ne sürede gerçekleşeceğini gösteren, 10 yıl projeksiyonunda karşılaştırmalı enerji tüketimi, değişen operasyonel maliyetler, çevresel etkiler ve düşen karbon salınım miktarını içeren bir tablo.

Sevkiyat, Sipariş ve Montaj
Ürün seçimi ve sipariş onaylandıktan sonra, en kısa zamanda ürünün tercihe göre sevkiyatı ya da montajı yapılır.

Lightmaster Çözümleri %100 Müşteri Odaklıdır.

Lightmaster®’ın nihai amacı, en verimli, uzun ömürlü ve estetik çözümü sunarken, yatırım geri dönüş süresini 2 yıldan daha kısa bir sürede gerçekleştirip, müşterilerine başarı, para ve prestij kazandırmaktır.


Size Özel Tekliflerimiz İçin

Bize Ulaşın