Haberler

01/09/2018
Bizden Haberler & Etkinlikler
Aydınlatma Sektörü 11. IstanbulLight Fuarı’nda Buluşuyor!

11. Uluslararası IstanbulLight Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi, 19-22 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor. Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği (AGİD) ve Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) stratejik ortaklığı ile düzenlenecek fuarda, Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Afrika, Doğu Avrupa, Balkanlar, BDT ülkelerinden 8000’i aşkın sektör profesyoneli ve 250’nin üzerinde firmanın en yeni ürün ve teknolojileri yer alacak.

Aydınlatma sektörüne kattığı yenilikler ve 35 yıllık elektronik tecrübesini Lightmaster® markası ile sektöre taşıyan ürünleri ve referansları ile dikkat çeken Ale Teknoloji, Ar-Ge & İnovasyon Merkezlerinde tasarladığı yeni ürünleri ile fuarda yerini almaya hazırlanıyor. Türkiye’nin en önemli fuarlarından biri olan 11. Uluslararası IstanbulLight Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuarı’nda Lightmaster®, Salon 9C-100’da bulunan 84 m2'lik standında misafirlerini ağırlayacak.

Neden Ziyaret Etmelisiniz?
11. Uluslararası IstanbulLight Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi'nde Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Afrika, Doğu Avrupa, Balkanlar, BDT ülkelerinden 8000’i aşkın sektör profesyoneli ve 250’nin üzerinde firmanın en yeni ürün ve teknolojileri yer alıyor. Sektördeki Türk ve uluslararası firmaların en yeni ürünlerini yerinde görüp iş anlaşmaları yapabilir, fiyat ve pazar araştırması yapabilirsiniz. Sektördeki iş ağınızı geliştirebilir yeni anlaşmalara ve iş birliklerine imza atabilirsiniz. Gündemdeki en sıcak konuları yetkili ağızlardan dinleyebilir, görüş ve sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Sizi de Değişimin Aynası Olan Fuarımıza Katılmaya Davet Ediyoruz!

IstanbulLight, Türkiye aydınlatma sektöründeki tüm markaları aydınlatma ve elektrik malzemeleri satın almaçlarıyla bir araya getirerek yeni is fırsatları yaratan uluslararası bir platformdur. IstanbulLight 11. Uluslararası Aydınlatma, Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi 19-22 Eylül 2018 İstanbul Fuar Merkezi’nde 250’nin üzerinde katılımcının en yeni ürün ve teknolojilerini 8000 üzerinde ziyaretçiyle buluşturuyor. Sergilenen ürün ve hizmetlerin yanı sıra sektörün gündem konularının tartışıldığı ve uluslararası konuşmacıların katılımıyla gerçekleşecek etkinlik programıyla IstanbulLight aydınlatma sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiriyor.

Fuar Bilgileri

11. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi
Tarih: 19-22 Eylül 2018
Ziyaret Saatleri: 10:00-18:00
Fuar Alanı: Istanbul Fuar Merkezi
Salon: 9-10-11 Lightmaster Stand No: 9C-100
Link: https://www.istanbullight.com/tr
İstanbullight, İstanbullight Fuarı, Aydınlatma Fuarı, Aydınlatma Fuarı 2018, Yerli Aydınlatma