Haberler

24/09/2018
Bizden Haberler & Etkinlikler
Lightmaster IstanbulLight-2018 Fuarında

11. Uluslararası IstanbulLight Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi, 19-22 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Türk aydınlatma sektörünün en büyük üreticilerinden biri olan Lightmaster, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuara katılarak aydınlatmada gelinen son noktayı sergiledi.

Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği (AGİD) ve Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) stratejik ortaklığı ile düzenlenen ve 250’nin üzerinde firmanın yerini aldığı İstanbullight fuarını, Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Afrika, Doğu Avrupa, Balkanlar, BDT ülkelerinden mühendislik, mimarlık, şehir planlamacısı ve inşaat firmaları gibi birçok meslek grubundan 8.000’in üzerinde kişi ziyaret etti.

Aydınlatma sektörüne kattığı yenilikler ve 35 yıllık elektronik tecrübesini Lightmaster® markası ile sektöre taşıyan ürünleri ve referansları ile dikkat çeken Ale Teknoloji, Ar-Ge & İnovasyon Merkezinde tasarladığı yeni ürünleri ile fuardaki yerini aldı.

Lightmaster; Endüstriyel Aydınlatma, Sokak & Otoyol, Profesyonel İç Mekan, Dekoratif ve Özel Uygulama Segmentleri altında bulunan ürünlerini yenilikçi bir mimari ile tasarladığı standı ile bütünleştirerek ziyaretçilerine sundu. Bu yıl dikkat çeken yeni ürünler arasında; toz tutuşması ve patlama risklerinin bulunduğu, basınca dayanıklılık ve su/toz geçirmezlik ihtiyaçlarının olduğu tüm mahallerde kullanılmak üzere özel olarak üretilen Saver Elegant Exproof, Lightmaster’ın endüstriyel alandaki lokomotifi olan Saver Elegant’ın daha kompakt tasarımı olan Saver Elegant S, T5’in egemenliğin son veren Lightmaster’ın LED etanj ürünü Runner’ın daha ekonomik kasası Runner S bulunmaktadır.

İstanbullight, İstanbullight Fuarı, Aydınlatma Fuarı, Aydınlatma Fuarı 2018, Yerli Aydınlatma