Haberler

29/05/2018
Bizden Haberler & Etkinlikler
Lightmaster® Renault Global Onaylı Aydınlatma Tedarikçisi

OYAK Renault 1969 yılında Bursa’da kurulan OYAK Renault Otomobil Fabrikaları, yıllık 360 bin otomobil ve 750 bin motor üretim kapasitesi ile Renault'un Batı Avrupa dışında en yüksek kapasitesine sahip üretim tesislerinden biridir. Bu köklü geçmişe sahip firmanın LED aydınlatma dönüşümü kapsamındaki proje çalışması ve LED dönüşüm uygulaması Lightmaster tarafından başarı ile gerçekleştirilmiştir.

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığının VAP (Verimli Aydınlatma Projeleri) kapsamında, OYAK Renault C Binası (Şasi Vites Kutusu) Mekanik Fabrikasının (yaklaşık 20.000 metrekare kapalı alan) LED aydınlatma dönüşüm projesi Lightmaster tarafından başarıyla tamamlanmıştır.

Lightmaster olarak bu proje ile Renault Fabrikaları Global Panel Sistemlerine adını yazdırmıştır. Proje kapsamında yapılan özel ürün tasarımında OYAK Renault’un tüm talepleri teknik olarak incelenmiş ve yaklaşık 1000 adet LED armatür ile aydınlatma çözümü sağlanmıştır.

Lightmaster LED aydınlatma dönüşüm projesi, Renault Fabrikaları Global de örnek proje olarak adlandırılmış ve Renault yurt dışı fabrikaları tarafından da yakından takip edilmiştir.

Bunun yanı sıra diğer fabrika içlerinde bulunan posta LED aydınlatma dönüşümleri ve ambiyans LED aydınlatmaları da Lightmaster tarafından lokal olarak gerçekleştirilmiştir.

OYAK Renault LED Dönüşüm, Renault LED Aydınlatma, Renault Fabrikası LED Dönüşüm, Renault Verimli LED Aydınlatma, Renault LED Dönüşüm