Haberler

15/02/2018
Bizden Haberler & Etkinlikler
Saver Elegant S Satışa Sunuldu

Yüksek enerji maliyetleri; Ülkemizde ve Dünya’da üretim tesislerinin yöneticilerini enerji tasarrufu yüksek, bakım maliyeti düşük ve uzun ömürlü aydınlatma sistemlerinin kullanımına yöneltmektedir. Geleneksel armatürlerde ürün ömrü açıp kapama ile ciddi oranda azaldığından ve floresan gibi ürünler içinde zehirli malzemeler ihtiva ettiğinden atık problemi oluşturmaktadır. Ayrıca tesis yöneticileri kompanzasyon paneline binen güç, aydınlatma kaynaklarının değişik koşullarındaki performansının stabil olması gerekliliği gibi konularda gitgide daha fazla bilinçlenmektedirler.

Lightmaster aydınlatma çözümlerinin sunduğu Saver Elegant aydınlatma armatürleri ailesi bütün bu ihtiyaçlara cevap vermek için Lightmaster mühendisleri tarafından titizlikle tasarlanmıştır. Şimdi de Lightmaster’ın endüstriyel alandaki lokomotifi olan Saver Elegant’ın daha kompakt tasarımı olan Saver Elegant S daha az maliyetle ihtiyaçlara cevap verecek şekilde Lightmaster AR-GE tasarım merkezinde daha küçük boyutlarda ve yine maximum soğutmayı sağlamak üzere tasarlanarak özel olarak üretilmiştir.

Lightmaster aydınlatma çözümleri, endüstriyel alan uygulamalarında, ihtiyaç duyulan güç ve ışık akslarında yüksek verimli ve maximum enerji tasarrufu yaratan çözümleri bu konuda sahip olduğu tecrübe ile sunmaktadır.

Endüstriyel Aydınlatma, Endüstriyel LED Aydınlatma, LED Projektör, LED Aydınlatma, Fabrika LED Aydınlatma