Haberler

30/01/2018
Bizden Haberler & Etkinlikler
Yerli Malı Belgesi Alındı

Yerli Malı Belgesi; sanayi sicil raporları ve kapasite raporları göz önünde bulundurularak, TOBB’a bağlı odalar ve borsalar tarafından sadece yerli üreticilere verilen bir belgedir ve ilgili ürünün Türk ürünü olduğunu göstermektedir. Lightmaster ailesi olarak ürettiğimiz LED aydınlatma armatürleri için ortalama yüzde 72 oranında Yerli Malı Belgesi bulunmaktadır.

Lightmaster aydınlatma çözümlerinin sunduğu LED aydınlatma armatürleri dünyanın en verimli ve en uzun ömürlü LED’leri kullanılarak ortalama yüzde 72 yerlilik oranı ile üretilmektedir.

Yerli Malı Belgesinin düzenlenmesi ve ürünlerin denetlenmesi Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından gerçekleştirilmektedir. Yerli malı belgesi verilmesi hususunda gerekli tüm şartları sağlayan Lightmaster, yerli malı almak için başvuruda bulunmuş ve bünyesinde bulunduğu tüm odalar ve ürünlerin kontrolü sonucunda gerekli şartları sağlayarak, ürettiği LED aydınlatma armatürleri için İstanbul Sanayi Odasından onaylı Yerli Malı belgesini almaya hak kazanmıştır.

Lightmaster aydınlatma çözümleri, ihtiyaç duyulan güç ve ışık akslarında yüksek verimli ve maximum enerji tasarrufu yaratan Yerli Malı Belgesine sahip LED aydınlatma armatürlerini, bu konuda sahip olduğu tecrübe ile sunmaktadır.

Yerli Malı Belgesi, Yeri Malı LED Aydınlatma, Yerli Malı LED Projektör, Yerli Malı LED, Yerli Malı Sokak Otoyol Aydınlatma, Yerli LED Yol Aydınlatma